Volná pracovní místa - Obchodní zástupce

Obchodní zástupce
Hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodního zástupce pro oblast Praha a Střední Čechy.

Hlavní pracovní náplň:

-  obchodní jednání a komunikace s klienty
-  prezentace společnosti
-  intenzivní vyhledávání nových zakázek

Požadujeme:

-  zkušenosti v oblasti obchodní komunikace s klienty
-  aktivní a zodpovědný přístup, spolehlivost, samostatnost a přesnost
-  zkušenost v oblasti stavebnictví (zejména revitalizace panelových domů)
-  reprezentativní vystupování

Nabízíme:

- velmi dobré zázemí úspěšné a stále se rozvíjející společnosti
- zajímavou, kreativní a odpovědnou práci
- mzdové ohodnocení dle znalostí a zkušeností, vysoké odměny dle výsledků
- služební notebook, telefon, dle dohody automobil
- pružná pracovní doba